Flunarizine hydrochloride (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 30484-77-6 |
| Katalogové číslo: | GP9404,1g |
| Sumární vzorec: | C26H26F2N22 · HCl |
| Molární hmotnost: | 477.4 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 250-216-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Flunarizine hydrochloride (1 x 10 g)
- CAS: 30484-77-6
- Kat. č.: GP9404,10g
cena bez DPH
6 154,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Flunarizine hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 30484-77-6
- Kat. č.: GP9404,5g
cena bez DPH
3 566,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

