2-Acetamido-1,3,4,6-tetra-O-acetyl-2-deoxy-b-D-galactopyranose (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3006-60-8 |
| Katalogové číslo: | GC8824,50g |
| Sumární vzorec: | C16H23NO10 |
| Molární hmotnost: | 389.35 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2-Acetamido-1,3,4,6-tetra-O-acetyl-2-deoxy-b-D-galactopyranose (1 x 25 g)
- CAS: 3006-60-8
- Kat. č.: GC8824,25g
cena bez DPH
36 252,89 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Acetamido-1,3,4,6-tetra-O-acetyl-2-deoxy-b-D-galactopyranose (1 x 10 g)
- CAS: 3006-60-8
- Kat. č.: GC8824,10g
cena bez DPH
19 466,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Acetamido-1,3,4,6-tetra-O-acetyl-2-deoxy-b-D-galactopyranose (1 x 5 g)
- CAS: 3006-60-8
- Kat. č.: GC8824,5g
cena bez DPH
13 363,64 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Acetamido-1,3,4,6-tetra-O-acetyl-2-deoxy-b-D-galactopyranose (1 x 2 g)
- CAS: 3006-60-8
- Kat. č.: GC8824,2g
cena bez DPH
9 927,27 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

