Glyoxylic acid, 50% in water (1 x 1 kg)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 kg |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 298-12-4 |
| Katalogové číslo: | GK2369,1kg |
| Sumární vzorec: | OHCCO2H |
| Molární hmotnost: | 74.04 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-058-5 |
| UN-no: | 3265 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Glyoxylic acid, 50% in water (1 x 250 g)
- CAS: 298-12-4
- Kat. č.: GK2369,250g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

