Butyrylcholine chloride (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2963-78-2 |
| Katalogové číslo: | GE4710,5g |
| Sumární vzorec: | C9H20ClNO2 |
| Molární hmotnost: | 209.71 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 220-999-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Butyrylcholine chloride (1 x 1 g)
- CAS: 2963-78-2
- Kat. č.: GE4710,1g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

