2''-Deoxyadenosine-5''-monophosphate disodium salt (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2922-74-9 |
| Katalogové číslo: | GE5892,1g |
| Sumární vzorec: | C10H12N5Na2O6P · xH2O |
| Molární hmotnost: | 375.22 (anhydrous) |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
