1,2,4-Triazole (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 288-88-0 |
| Katalogové číslo: | GK8927,500g |
| Sumární vzorec: | C2H3N3 |
| Molární hmotnost: | 69.07 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-022-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
1,2,4-Triazole (1 x 250 g)
- CAS: 288-88-0
- Kat. č.: GK8927,250g
cena bez DPH
4 371,90 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,2,4-Triazole (1 x 100 g)
- CAS: 288-88-0
- Kat. č.: GK8927,100g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
1,2,4-Triazole (1 x 25 g)
- CAS: 288-88-0
- Kat. č.: GK8927,25g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

