L-(+)-Lactic acid lithium salt (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 27848-80-2 |
| Katalogové číslo: | GE6812,50g |
| Sumární vzorec: | C3H5LiO3 |
| Molární hmotnost: | 96.01 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 248-692-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-(+)-Lactic acid lithium salt (1 x 100 g)
- CAS: 27848-80-2
- Kat. č.: GE6812,100g
cena bez DPH
4 991,74 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-(+)-Lactic acid lithium salt (1 x 25 g)
- CAS: 27848-80-2
- Kat. č.: GE6812,25g
cena bez DPH
1 779,34 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-(+)-Lactic acid lithium salt (1 x 10 g)
- CAS: 27848-80-2
- Kat. č.: GE6812,10g
cena bez DPH
1 075,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

