5-Hydroxynicotinic acid (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 27828-71-3 |
| Katalogové číslo: | GK9725,5g |
| Sumární vzorec: | C6H5NO3 |
| Molární hmotnost: | 139.11 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
5-Hydroxynicotinic acid (1 x 25 g)
- CAS: 27828-71-3
- Kat. č.: GK9725,25g
cena bez DPH
25 022,31 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
5-Hydroxynicotinic acid (1 x 1 g)
- CAS: 27828-71-3
- Kat. č.: GK9725,1g
cena bez DPH
5 916,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

