4-Methylumbelliferyl acetate (1 x 20 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 20 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2747-05-9 |
| Katalogové číslo: | GC1749,20g |
| Sumární vzorec: | C12H10O4 |
| Molární hmotnost: | 218.21 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 220-386-6 |
| ADR: | request |
Alternativní produkty
4-Methylumbelliferyl acetate (1 x 100 g)
- CAS: 2747-05-9
- Kat. č.: GC1749,100g
cena bez DPH
38 378,51 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

