2-Ethylhexyl nitrate (1 x 100 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 27247-96-7 |
| Katalogové číslo: | GK6026,100ml |
| Sumární vzorec: | C8H17NO3 |
| Molární hmotnost: | 175.23 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 3082 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
2-Ethylhexyl nitrate (1 x 1 l)
- CAS: 27247-96-7
- Kat. č.: GK6026,1l
cena bez DPH
4 200,00 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Ethylhexyl nitrate (1 x 500 ml)
- CAS: 27247-96-7
- Kat. č.: GK6026,500ml
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

