Calcium glycerophosphate (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 27214-00-2 |
| Katalogové číslo: | GE8136,500g |
| Sumární vzorec: | C3H7CaO6P · xH2O |
| Molární hmotnost: | 210.13 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 248-328-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Calcium glycerophosphate (1 x 1 kg)
- CAS: 27214-00-2
- Kat. č.: GE8136,1kg
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Calcium glycerophosphate (1 x 250 g)
- CAS: 27214-00-2
- Kat. č.: GE8136,250g
cena bez DPH
1 782,64 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Calcium glycerophosphate (1 x 100 g)
- CAS: 27214-00-2
- Kat. č.: GE8136,100g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

