L-Serine ethyl ester hydrochloride (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 26348-61-8 |
| Katalogové číslo: | GM9860,100g |
| Sumární vzorec: | C5H11NO3HCl |
| Molární hmotnost: | 169.61 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 247-624-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-Serine ethyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 26348-61-8
- Kat. č.: GM9860,25g
cena bez DPH
4 529,75 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-Serine ethyl ester hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 26348-61-8
- Kat. č.: GM9860,5g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

