ADA (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 26239-55-4 |
| Katalogové číslo: | GM7835,25g |
| Sumární vzorec: | C6H10N2O5 |
| Molární hmotnost: | 190.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 247-530-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
ADA (1 x 500 g)
- CAS: 26239-55-4
- Kat. č.: GM7835,500g
cena bez DPH
8 095,04 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
ADA (1 x 250 g)
- CAS: 26239-55-4
- Kat. č.: GM7835,250g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
ADA (1 x 100 g)
- CAS: 26239-55-4
- Kat. č.: GM7835,100g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

