2-Bromoethylamine hydrobromide (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2576-47-8 |
| Katalogové číslo: | GK0232,250g |
| Sumární vzorec: | BrCH2CH2NH2 · HBr |
| Molární hmotnost: | 204.9 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 219-924-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2-Bromoethylamine hydrobromide (1 x 500 g)
- CAS: 2576-47-8
- Kat. č.: GK0232,500g
cena bez DPH
4 200,00 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Bromoethylamine hydrobromide (1 x 100 g)
- CAS: 2576-47-8
- Kat. č.: GK0232,100g
cena bez DPH
1 239,67 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Bromoethylamine hydrobromide (1 x 25 g)
- CAS: 2576-47-8
- Kat. č.: GK0232,25g
cena bez DPH
605,79 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

