Brilliant Black BN (C.I. 28440) (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2519-30-4 |
| Katalogové číslo: | GT6953,100g |
| Sumární vzorec: | C28H17N5Na4O14S4 |
| Molární hmotnost: | 867.68 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 219-746-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Brilliant Black BN (C.I. 28440) (1 x 25 g)
- CAS: 2519-30-4
- Kat. č.: GT6953,25g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Brilliant Black BN (C.I. 28440) (1 x 10 g)
- CAS: 2519-30-4
- Kat. č.: GT6953,10g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

