4-Nitrophenyl b-D-glucopyranoside (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2492-87-7 |
| Katalogové číslo: | GC1754,5g |
| Sumární vzorec: | C12H15NO8 |
| Molární hmotnost: | 301.25 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 219-661-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
4-Nitrophenyl b-D-glucopyranoside (1 x 25 g)
- CAS: 2492-87-7
- Kat. č.: GC1754,25g
cena bez DPH
19 109,09 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Nitrophenyl b-D-glucopyranoside (1 x 1 g)
- CAS: 2492-87-7
- Kat. č.: GC1754,1g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Nitrophenyl b-D-glucopyranoside (1 x 500 mg)
- CAS: 2492-87-7
- Kat. č.: GC1754,500mg
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

