L-(+)-Ribose (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 24259-59-4 |
| Katalogové číslo: | GC9031,10g |
| Sumární vzorec: | C5H10O5 |
| Molární hmotnost: | 150.13 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 246-110-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-(+)-Ribose (1 x 25 g)
- CAS: 24259-59-4
- Kat. č.: GC9031,25g
cena bez DPH
9 714,05 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-(+)-Ribose (1 x 5 g)
- CAS: 24259-59-4
- Kat. č.: GC9031,5g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-(+)-Ribose (1 x 1 g)
- CAS: 24259-59-4
- Kat. č.: GC9031,1g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

