5-Aminonicotinic acid (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 24242-19-1 |
| Katalogové číslo: | GK4042,1g |
| Sumární vzorec: | C6H6N2O2 |
| Molární hmotnost: | 138.13 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
5-Aminonicotinic acid (1 x 5 g)
- CAS: 24242-19-1
- Kat. č.: GK4042,5g
cena bez DPH
12 141,32 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

