alpha-(2,4-Dichlorophenyl)-(1H)-imidazole-1-ethanol (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 24155-42-8 |
| Katalogové číslo: | GK5589,25g |
| Sumární vzorec: | C11H10Cl2N2O |
| Molární hmotnost: | 257.11 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
