Boc-Lys(Z)-OH (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2389-45-9 |
| Katalogové číslo: | GM8936,10g |
| Sumární vzorec: | C19H28N2O6 |
| Molární hmotnost: | 380.44 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 219-221-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Boc-Lys(Z)-OH (1 x 25 g)
- CAS: 2389-45-9
- Kat. č.: GM8936,25g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

