Fast Green FCF (C.I. 42053) (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2353-45-9 |
| Katalogové číslo: | GT3407,25g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C37H34N2Na2O10S3 |
| Molární hmotnost: | 808.86 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 219-091-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fast Green FCF (C.I. 42053) (1 x 100 g)
- CAS: 2353-45-9
- Kat. č.: GT3407,100g
cena bez DPH
8 095,04 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Fast Green FCF (C.I. 42053) (1 x 10 g)
- CAS: 2353-45-9
- Kat. č.: GT3407,10g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Fast Green FCF (C.I. 42053) (1 x 5 g)
- CAS: 2353-45-9
- Kat. č.: GT3407,5g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

