Iron(III) citrate hydrate (1 x 1 kg)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 kg |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2338-05-8 |
| Katalogové číslo: | GK4573,1kg |
| Sumární vzorec: | C6H5FeO7 · xH2O |
| Molární hmotnost: | 244.95 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 219-045-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Iron(III) citrate hydrate (1 x 500 g)
- CAS: 2338-05-8
- Kat. č.: GK4573,500g
cena bez DPH
2 749,59 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Iron(III) citrate hydrate (1 x 250 g)
- CAS: 2338-05-8
- Kat. č.: GK4573,250g
cena bez DPH
1 555,37 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Iron(III) citrate hydrate (1 x 100 g)
- CAS: 2338-05-8
- Kat. č.: GK4573,100g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

