(+)-Catechin hydrate (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 225937-10-0 |
| Katalogové číslo: | GL6828,5g |
| Sumární vzorec: | C15H14O6 · xH2O |
| Molární hmotnost: | 290.27 (anhydrous) |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 205-825-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
(+)-Catechin hydrate (1 x 10 g)
- CAS: 225937-10-0
- Kat. č.: GL6828,10g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
(+)-Catechin hydrate (1 x 1 g)
- CAS: 225937-10-0
- Kat. č.: GL6828,1g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

