Hydroxocobalamin acetate (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 22465-48-1 |
| Katalogové číslo: | GE5819,1g |
| Sumární vzorec: | C64H91CoN13O16P |
| Molární hmotnost: | 1388.39 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 245-019-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Hydroxocobalamin acetate (1 x 250 mg)
- CAS: 22465-48-1
- Kat. č.: GE5819,250mg
cena bez DPH
2 466,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

