L-Pyroglutamic acid beta-naphthylamide (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 22155-91-5 |
| Katalogové číslo: | GM6959,1g |
| Sumární vzorec: | C15H14N2O2 |
| Molární hmotnost: | 254.28 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 244-809-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-Pyroglutamic acid beta-naphthylamide (1 x 250 mg)
- CAS: 22155-91-5
- Kat. č.: GM6959,250mg
cena bez DPH
5 828,93 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

