2,2''-Dithiodipyridine (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2127-03-9 |
| Katalogové číslo: | GK5006,25g |
| Sumární vzorec: | C10H8N2S2 |
| Molární hmotnost: | 220.32 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 218-343-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2,2''-Dithiodipyridine (1 x 100 g)
- CAS: 2127-03-9
- Kat. č.: GK5006,100g
cena bez DPH
9 714,05 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

