2,3:4,5-Di-O-isopropylidene-β-D-fructopyranose (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 20880-92-6 |
| Katalogové číslo: | GC6033,10g |
| Sumární vzorec: | C12H20O6 |
| Molární hmotnost: | 260.28 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2,3:4,5-Di-O-isopropylidene-β-D-fructopyranose (1 x 50 g)
- CAS: 20880-92-6
- Kat. č.: GC6033,50g
cena bez DPH
17 553,72 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2,3:4,5-Di-O-isopropylidene-β-D-fructopyranose (1 x 25 g)
- CAS: 20880-92-6
- Kat. č.: GC6033,25g
cena bez DPH
12 214,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2,3:4,5-Di-O-isopropylidene-β-D-fructopyranose (1 x 5 g)
- CAS: 20880-92-6
- Kat. č.: GC6033,5g
cena bez DPH
6 869,42 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

