Adenosine 5''-diphosphate sodium salt (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 20398-34-9 |
| Katalogové číslo: | GK3475,5g |
| Sumární vzorec: | C10H14N5O10P2 · Na · xH2O |
| Molární hmotnost: | 449.18 (anhydrous) |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Adenosine 5''-diphosphate sodium salt (1 x 1 g)
- CAS: 20398-34-9
- Kat. č.: GK3475,1g
cena bez DPH
1 810,74 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Adenosine 5''-diphosphate sodium salt (1 x 500 mg)
- CAS: 20398-34-9
- Kat. č.: GK3475,500mg
cena bez DPH
1 138,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Adenosine 5''-diphosphate sodium salt (1 x 100 mg)
- CAS: 20398-34-9
- Kat. č.: GK3475,100mg
cena bez DPH
669,42 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

