Gadolinium nitrate hexahydrate, 99.9% (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 19598-90-4 |
| Katalogové číslo: | GX6783,50g |
| Sumární vzorec: | Gd(NO3)3 . 6 H2O |
| Molární hmotnost: | 451.35 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 1477 |
| ADR: | true |
