2-Deoxy-D-galactose (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1949-89-9 |
| Katalogové číslo: | GC5572,1g |
| Sumární vzorec: | C6H12O5 |
| Molární hmotnost: | 164.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 217-765-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2-Deoxy-D-galactose (1 x 10 g)
- CAS: 1949-89-9
- Kat. č.: GC5572,10g
cena bez DPH
13 602,48 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Deoxy-D-galactose (1 x 5 g)
- CAS: 1949-89-9
- Kat. č.: GC5572,5g
cena bez DPH
7 773,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Deoxy-D-galactose (1 x 2 g)
- CAS: 1949-89-9
- Kat. č.: GC5572,2g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

