Crocein Orange G (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1934-20-9 |
| Katalogové číslo: | GT0121,25g |
| Sumární vzorec: | C16H11N2NaO4S |
| Molární hmotnost: | 350.32 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Crocein Orange G (1 x 100 g)
- CAS: 1934-20-9
- Kat. č.: GT0121,100g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

