DL-Glutamic acid monohydrate (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 19285-83-7 |
| Katalogové číslo: | GM4302,500g |
| Sumární vzorec: | C5H9NO4 · H2O |
| Molární hmotnost: | 165.15 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 210-522-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
DL-Glutamic acid monohydrate (1 x 1 kg)
- CAS: 19285-83-7
- Kat. č.: GM4302,1kg
cena bez DPH
6 406,61 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-Glutamic acid monohydrate (1 x 250 g)
- CAS: 19285-83-7
- Kat. č.: GM4302,250g
cena bez DPH
2 133,06 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-Glutamic acid monohydrate (1 x 100 g)
- CAS: 19285-83-7
- Kat. č.: GM4302,100g
cena bez DPH
1 194,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

