Ammonium hexachloropalladate(IV); 99.95% (metals basis) (1 x 2 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 2 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 19168-23-1 |
| Katalogové číslo: | GX3446,2g |
| Sumární vzorec: | (NH4)2PdCl6 |
| Molární hmotnost: | 355.2 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternativní produkty
Ammonium hexachloropalladate(IV); 99.95% (metals basis) (1 x 10 g)
- CAS: 19168-23-1
- Kat. č.: GX3446,10g
cena bez DPH
24 500,00 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

