2-Deoxy-L-ribose (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 18546-37-7 |
| Katalogové číslo: | GC5334,1g |
| Sumární vzorec: | C5H10O4 |
| Molární hmotnost: | 134.13 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2-Deoxy-L-ribose (1 x 10 g)
- CAS: 18546-37-7
- Kat. č.: GC5334,10g
cena bez DPH
8 869,42 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Deoxy-L-ribose (1 x 5 g)
- CAS: 18546-37-7
- Kat. č.: GC5334,5g
cena bez DPH
5 082,64 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

