(-)-Perillyl alcohol (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 18457-55-1 |
| Katalogové číslo: | GK5476,5g |
| Sumární vzorec: | C10H16O |
| Molární hmotnost: | 152.23 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
(-)-Perillyl alcohol (1 x 50 g)
- CAS: 18457-55-1
- Kat. č.: GK5476,50g
cena bez DPH
5 503,31 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
(-)-Perillyl alcohol (1 x 25 g)
- CAS: 18457-55-1
- Kat. č.: GK5476,25g
cena bez DPH
3 079,34 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

