Ascorbyl tetraisopalmitate (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 183476-82-6 |
| Katalogové číslo: | GX9315,5g |
| Sumární vzorec: | C70H128O10 |
| Molární hmotnost: | 1129.76 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ascorbyl tetraisopalmitate (1 x 25 g)
- CAS: 183476-82-6
- Kat. č.: GX9315,25g
cena bez DPH
7 121,49 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ascorbyl tetraisopalmitate (1 x 10 g)
- CAS: 183476-82-6
- Kat. č.: GX9315,10g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

