Bupivacaine hydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 18010-40-7 |
| Katalogové číslo: | GP3506,25g |
| Sumární vzorec: | C18H29ClN2O |
| Molární hmotnost: | 324.89 |
| Skladování: | +4°C |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Bupivacaine hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 18010-40-7
- Kat. č.: GP3506,100g
cena bez DPH
9 384,30 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Bupivacaine hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 18010-40-7
- Kat. č.: GP3506,5g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

