EDTA disodium zinc salt hydrate (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 176736-49-5 |
| Katalogové číslo: | GX3802,100g |
| Sumární vzorec: | C10H12N2Na2O8Zn · xH2O |
| Molární hmotnost: | 399.57 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 237-865-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
EDTA disodium zinc salt hydrate (1 x 500 g)
- CAS: 176736-49-5
- Kat. č.: GX3802,500g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
EDTA disodium zinc salt hydrate (1 x 250 g)
- CAS: 176736-49-5
- Kat. č.: GX3802,250g
cena bez DPH
1 810,74 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
EDTA disodium zinc salt hydrate (1 x 25 g)
- CAS: 176736-49-5
- Kat. č.: GX3802,25g
cena bez DPH
567,77 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

