gamma-Cyclodextrin (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 17465-86-0 |
| Katalogové číslo: | GC9842,100g |
| Sumární vzorec: | C48H80O40 · xH2O |
| Molární hmotnost: | 1297.12 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 241-482-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
gamma-Cyclodextrin (1 x 25 g)
- CAS: 17465-86-0
- Kat. č.: GC9842,25g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

