Amiloride hydrochloride dihydrate (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 17440-83-4 |
| Katalogové číslo: | GP9032,1g |
| Sumární vzorec: | C6H8ClN7O · HCl · 2H2O |
| Molární hmotnost: | 302.12 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Amiloride hydrochloride dihydrate (1 x 5 g)
- CAS: 17440-83-4
- Kat. č.: GP9032,5g
cena bez DPH
7 773,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Amiloride hydrochloride dihydrate (1 x 250 mg)
- CAS: 17440-83-4
- Kat. č.: GP9032,250mg
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

