Aprepitant (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 170729-80-3 |
| Katalogové číslo: | GP4641,1g |
| Sumární vzorec: | C23H21F7N4O3 |
| Molární hmotnost: | 534.43 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Aprepitant (1 x 250 mg)
- CAS: 170729-80-3
- Kat. č.: GP4641,250mg
cena bez DPH
6 154,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

