Dihydrogen hexachloroplatinate(IV); solution (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 16941-12-1 |
| Katalogové číslo: | GX7672,1g |
| Sumární vzorec: | H2PtCl6 + aq. |
| Molární hmotnost: | 409.8 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 3264 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Dihydrogen hexachloroplatinate(IV); solution (1 x 25 g)
- CAS: 16941-12-1
- Kat. č.: GX7672,25g
cena bez DPH
63 761,98 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Dihydrogen hexachloroplatinate(IV); solution (1 x 5 g)
- CAS: 16941-12-1
- Kat. č.: GX7672,5g
cena bez DPH
19 476,86 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

