HEPBS (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 161308-36-7 |
| Katalogové číslo: | GK1938,100g |
| Sumární vzorec: | C10H22N2O4S |
| Molární hmotnost: | 266.36 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
HEPBS (1 x 25 g)
- CAS: 161308-36-7
- Kat. č.: GK1938,25g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

