Erythrosin B (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 15905-32-5 |
| Katalogové číslo: | GT6599,250g |
| Sumární vzorec: | C20H8I4O5 |
| Molární hmotnost: | 835.89 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 240-046-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Erythrosin B (1 x 50 g)
- CAS: 15905-32-5
- Kat. č.: GT6599,50g
cena bez DPH
2 749,59 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Erythrosin B (1 x 25 g)
- CAS: 15905-32-5
- Kat. č.: GT6599,25g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Erythrosin B (1 x 10 g)
- CAS: 15905-32-5
- Kat. č.: GT6599,10g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

