Boc-Ala-OH (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 15761-38-3 |
| Katalogové číslo: | GM9790,100g |
| Sumární vzorec: | C8H15NO4 |
| Molární hmotnost: | 189.21 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 239-847-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Boc-Ala-OH (1 x 25 g)
- CAS: 15761-38-3
- Kat. č.: GM9790,25g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

