Ibuprofen (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 15687-27-1 |
| Katalogové číslo: | GP1763,100g |
| Sumární vzorec: | C13H18O2 |
| Molární hmotnost: | 206.29 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 239-784-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ibuprofen (1 x 25 g)
- CAS: 15687-27-1
- Kat. č.: GP1763,25g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ibuprofen (1 x 5 g)
- CAS: 15687-27-1
- Kat. č.: GP1763,5g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ibuprofen (1 x 1 g)
- CAS: 15687-27-1
- Kat. č.: GP1763,1g
cena bez DPH
644,63 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

