Carbofuran (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1563-66-2 |
| Katalogové číslo: | GX4445,1g |
| Sumární vzorec: | C12H15NO3 |
| Molární hmotnost: | 221.25 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1563-66-2 |
| Katalogové číslo: | GX4445,1g |
| Sumární vzorec: | C12H15NO3 |
| Molární hmotnost: | 221.25 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |