Isethionic acid sodium salt (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1562-00-1 |
| Katalogové číslo: | GK0622,100g |
| Sumární vzorec: | C2H5NaO4S |
| Molární hmotnost: | 148.11 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 216-343-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Isethionic acid sodium salt (1 x 5 kg)
- CAS: 1562-00-1
- Kat. č.: GK0622,5kg
cena bez DPH
6 792,56 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Isethionic acid sodium salt (1 x 1 kg)
- CAS: 1562-00-1
- Kat. č.: GK0622,1kg
cena bez DPH
1 782,64 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Isethionic acid sodium salt (1 x 500 g)
- CAS: 1562-00-1
- Kat. č.: GK0622,500g
cena bez DPH
1 037,19 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Isethionic acid sodium salt (1 x 250 g)
- CAS: 1562-00-1
- Kat. č.: GK0622,250g
cena bez DPH
700,83 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

