2-Deoxy-D-glucose (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 154-17-6 |
| Katalogové číslo: | GC6248,1g |
| Sumární vzorec: | C6H12O5 |
| Molární hmotnost: | 164.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-823-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2-Deoxy-D-glucose (1 x 100 g)
- CAS: 154-17-6
- Kat. č.: GC6248,100g
cena bez DPH
20 071,90 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Deoxy-D-glucose (1 x 25 g)
- CAS: 154-17-6
- Kat. č.: GC6248,25g
cena bez DPH
8 750,41 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Deoxy-D-glucose (1 x 5 g)
- CAS: 154-17-6
- Kat. č.: GC6248,5g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

