Aluminium fluoride hydrate (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 15098-87-0 |
| Katalogové číslo: | GX0876,500g |
| Sumární vzorec: | AlF33H2O |
| Molární hmotnost: | 138.02 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 232-051-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Aluminium fluoride trihydrate (1 x 500 g)
- CAS: 15098-87-0
- Kat. č.: GK1147,500g
cena bez DPH
5 247,11 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Aluminium fluoride hydrate (1 x 1 kg)
- CAS: 15098-87-0
- Kat. č.: GX0876,1kg
cena bez DPH
4 315,70 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Aluminium fluoride hydrate (1 x 100 g)
- CAS: 15098-87-0
- Kat. č.: GX0876,100g
cena bez DPH
1 078,51 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

